SENKRON, Gemi Pano, Elektrik, Taahhüt, Proje ve Mühendislik
Ana Sayfa e-mail Türkçe English
 
SENKRON, Gemi Pano, Elektrik, Taahhüt, Proje ve Mühendislik
Sunulan Hizmetler
    Pano İmalatı
    Proje Mühendisliği
    Gemi Elektrik Taahhüt
    Gemi Elektrik Bakım ve Onarım
Ürün Kategorileri
    Gemi Uygulamaları
    Alarm Monitoring Sistemi
    Baş Pervane Kontrol Sistemi
    Elektronik Makine Telgrafı
    Elektronik Alarm Uyarı Kolonu
    Ana, Emercensi Kuvvet Panoları
    Köprü, Makine Daire Konsolları
    Endustri Uygulamaları
    Frekans Konvertörleri
    EVE Frekans Konvertörler
    12 Plus Frekans Konvertörler
    Kontrol Üniteleri
    Mitsubishi Ürünleri
    Alcak gerilim şalt ürünleri
    ELEQ Ürünleri
    Pano Tipi Ölçü Aletleri
    Pano Tipi Transduserler
    Akım Trafoları
    AIK Ürünleri
    Geaquello Yangın Durdurucu
    NORIS Ürünleri
    Alarm Monitoring ve Propulsion
      Sistemleri
    STUCKE ELEKTRONIK Ürünleri
    Symap Jeneratör Otomaston
      Sistemi
    TQ Ürünleri
    Gas Monitoring Sistemi
    ALPHATECHNIQUE Ürünleri
    Tank Monitoring ve Cargo
      Handling Sistemi
    GMW GOSSEN Ürünleri
    Pano Tipi Ölçü Aletleri
    Pano Tipi Transduserler
    Akım Trafoları
    HANSHIN Ürünleri
    Gemi Dahili Haberleşme Sistemi
    HAIXING Ürünleri
    Gemi Tipi Aydınlatma
      Armatürleri

SENKRON Elektromekanik Ltd. Şti. - Gemi Elektriğinde Büyük Tecrübe

SENKRON Elektromekanik Ltd. Şti. 1996 yılında Gemi Elektriği konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuş, o tarihten bugüne kadar bir çok büyük ve prestijli projede imzası olmuştur.

Yeni inşanın yanında bakım ve onarım konularında sektöre uzun yıllar hizmet vermiş olan firmamızın ilk büyük projesi dünyanın en büyük yüzer havuzu SUPER BACINO’dur. Bu havuzun tüm elektrifikasyonu, otomasyonu ve kreynleri firmamız tarafından zamanında tamamlanmış ve Türkiye’de ilk off shore projesi olan SCRABEO-7 nun conversion işi bu havuzda yapılmıştır. Halen sorunsuz bir şekilde Tuzla Tersanecilik ve Turizm A.Ş. de hizmet vermektedir.

SCARABEO-7 Projesinin de elektrik taahhüt işlerini SAİPEM firmasına İtalyan Piaggio & Figli firmasıyla birlikte SENKRON üstlenmiş ve bu projenin İtalya ve Mısır’ daki test ve devreye alma işi dahil firmamız tarafından gerçekleştirilmiştir.

Türkiye ‘de inşa edilen en büyük gemi olan M/V TAŞKENT (75.000 DWT) nin elektrik montaj ve tesisat işleri Tuzla Tersanecilik ve Turizm A.Ş. de başarıyla tamamlanmıştır.

Dubai’ de inşa edilen dünyanın en büyük ve lüks yatı M/Y PLATINUM ‘un tüm elektrik taahhüt işleri, panolarının imalatı, dizayn, mühendislik ve projelendirilmesi firmamız tarafından yapılmış, işin teslimi ekibimiz tarafından gerçekleştirilmiştir.

Halen UM Tersanesi’nde 8 adet 900TEU konteyner gemisinin elektrik taahhüt, mühendislik, ekipman sağlanması ve panolarının üretilmesi işi Hollandalı Eekels Elektrotechnik ile birlikte yürütmekteyiz.

EEKELS ’la bu projede başlayan işbirliğimiz şu günlerde bizi ortaklık aşamasına getirmiş bulunmaktadır. SENKRON & EEKELS LTD. ortak şirketimiz kurulma aşamasındadır.

EEKELS Gemi Elektriği konusunda Hollanda’nın en köklü ve en büyük firması olup, tüm üretim, malzeme, mühendislik, ekipman, projelendirme imkanlarını yurdumuzda SENKRON la birleştirmeyi tercih etmiş olması firmamız açısından gurur verici bir gelişmedir.Ayrıca SENKRON & EEKELS ortağı Eekels Elektrotechniek’in Hollanda da üretmekte olduğu Alarm Monitoring Sistemi, alarm kolonu, makine telgrafı gibi bazı ekipmanların Türkiye distributorudur.

SENKRON & EEKELS Tuzla GİPTAŞ Sanayi Sitesindeki kendi yerinde Ana Pano, Köprü Üstü Konsolları, Makine Kontrol Konsolu üretimlerini yapmaktadır. Panolarımızda dünyada Marine sektörün en güçlü elektrik firmalarından olan MITSUBISHI Elektrik’in şalter ve devre kesicilerini kullanmaktayız. MITSUBISHI bayisi olan firmamız bu ve benzeri ürünleri geçici ithalat suretiyle ithal etmekte ve KDV ve Gümrük Vergisi yükümlülüğünden kurtulmakta ve bu avantajını gemi sahipleri veya tersanelere yansıtmaktadır.

SENKRON & EEKELS ortağı Eekels’ın 110 yıllık tecrübesiyle Türk insanının üretim gücünü birleştirerek anahtar teslimi projelerinize taliptir. Geniş mühendis ve teknisyen kadrosuyla proje, dizayn, mühendislik, malzeme, ekipman ve pano üretimi konularında hizmetinizde olduğumuzu bildirir, saygılar sunarız.

Copyright © Senkron Elektromekanik San. ve Tic. Ltd. Şti. - 2007.
Tasarım ve uygulama: plusmax
     
13497